DOWNLOAD


HIGH GROW
     Jednoduchá hra. Jejím cílem je vypěstování třech rostlin marihuany v květináčích v třech místnostech (pokoj, sklep a půda).
     Dle mého názoru je tato hra vcelku reálná. Podobným způsobem lze pěstovat i ve skutečném světě, ale zde se nemusíte bát nemilé návštěvy policistů a následné zabavení úrody. Nedoporučuji během hry měnit nastavení času na hodinách počítače. Hru tím neurychlíte. Program odmítne hru spustit.


DOWNLOAD - 1,98MB

Dealer
     Dealer je velice zajímavá hra ve slovenském jazyce. Jezdíte po území našich sousedů na Slovensku, kde nakupujete a prodáváte drogy spolu s dívkami. Můžete si kupovat zbraně a auta. Musím také upozornit na výskyt policie, která vám většinou nic neudělá ani neublíží na zdraví. Nejlepší věc na této hře je, že občas se stane, že někde najdete drogy nebo se připletete do rvačky, kde Vás okradou o peníze.

DOWNLOAD - 210kB

Bongomatic
     Flashová hra, kde týpkovi regulujete rychlost, sílu a množství kouře z bonga.

DOWNLOAD - 400kB

High Grow Puzzle
     Jedná se o klasické puzzle, ale s tím rozdílem, že skládáte dohromady obrázek pěkně velikého políčka marihuany.

DOWNLOAD - 1,83MB

Marihuana Puzzle
     Další puzzle na počítač s marihuanovou tématikou.

DOWNLOAD - 328kB

Weed Memory
     Znáte pexeso??? Tak tato hra je na úplně stejném principu, jako pexeso, ale s tím rozdílem, že místo obrázků z pokádek či nějakých jiných jsou zde obrázky různých odrůd marihuany.

DOWNLOAD - 500kB

Stash
     Klasická hra z videoher trošku upravená do marihuanové podoby. Vy jste zapalovač a svým zapálením a vysláním plamene ničíte protivníky. Ale pozor, protivníci po vás také střílí.

DOWNLOAD - 824kB

Farmer
     V této hře jste majitel marihuanového políčka. Stojíte se zbraní na střeše svojí dodávky a hlídáte svojí ůrodu před vetřelci v podobě parašutistů a bombových náletů bombardérů. Vašim úkolem je toto políčko co nejdéle ubránit před již zmíněným nebezpečím.
DOWNLOAD - 976kB

Tetanus Drugs
     No prostě klasický tetris, akorát trochu jinak. Vše se hýbe, otáčí, přibližuje a vzdaluje.
     Vřele doporučuji si tuto hru zahrát ve zhuleném stavu. Dále upozorňuji na hudbu, která je součástí hry. Tuto hudbu nevypínejte, protože bez ní to není ono a hlavně si u ní trochu ztlumte repráky, protože je celkem hlasitá.
DOWNLOAD - 440kB

Komix z Lidových novin
     Naskenovaná stránka z Lidových novin na téma: Marihuana. Vřele doporučujeme si to přečíst...
DOWNLOAD - 976kB
Cannabis Screensaver
     Spořič obrazovky s motivy marihuany, které se s časem mění.

DOWNLOAD - 580kB